Učitelský zájezd 2012

Londýn a Oxford, 24.-28.10.2012

První ročník zájezdu pro učitele českých a moravských škol a jejich přátele či rodinné příslušníky jsme nasměrovali do Londýna a Oxfordu. Ve spolupráci s nakladatelstvím Oxford University Press jsme pro účastníky připravili zajímavý program. Cenu jsme stanovili podstatně nižší než je u takových zájezdů běžné. Cílem učitelských zájezdů je totiž představit Vám úroveň a kvalitu našich služeb. Průvodcování zájezdu se ujal náš dlouholetý kmenový zaměstnanec a zkušený průvodce, pan Richard Melichar.

Radcliffe Camera a All Souls College, Oxford, Anglie|City Hall a The Shard, Londýn, Anglie

Podle našich dojmů se zájezd velice vydařil, což nám k naší radosti potvrdili i samotní účastníci:

Mgr. Jaroslava Konečná
"Zájezd do Londýna byl velmi dobře připraven po všech stránkách. Nemohu si na nic stěžovat. Pod vedením sympatického a charizmatického pana Melichara to byla radost.
S pozdravem a snad i na viděnou
Mgr. Jaroslava Konečná"

Mgr. Jaroslava Nevrklová
"Byla jsem maximálně spokojená ( i moje kolegyně) .Autobusová doprava velmi příjemná,odpovědná a bezpečná jízda s možností občerstvení i zastávek na hygienu. Pan průvodce Melichar je úžasný člověk - dá se říct chodící Encyklopedie s obrovskými znalostmi Anglie, historie,památek... s perfektní angličtinou a s darem od Boha obrovskou výřečnosti.Ubytování bylo velmi pěkné a příjemné,snídaně bohaté a rozmanité.Každý si vybral nač měl chutˇ.Počasí bylo mlhavé a deštivé,ale to k té zemi patří.Jsem velmi spokojená,plná dojmů, zážitků a svým známým Vaši cestovku jenom s radostí doporučím.Pokud bude zase nějaká V.B.,Skotsko apod. ráda pojedu.Ještě jednou díky za krásně prožité dny.
S pozdravem Nevrklová Jarka"

Mgr. Jitka Láníková
"Vážený pane Melichare,
chtěla bych Vám za všechno moc poděkovat, já i kolegyně jsme byly hodně spokojené, s organizací, s Vámi jako průvodcem :-) a vůbec s průběhem celého zájezdu. Určitě bychom s Vaší cestovní kanceláří chtěli dále spolupracovat.
Mějte se pěkně a ještě jednou za sebe i své kolegyně děkuji.
Pěkný den
Jitka Láníková"

Mgr. Stanislav Škorpil
"Vážený pane Melichare,
snažíme se s Míšou co nejvíce cestovat a to s nejrůznějšími kancelářemi.
Myslím si tedy, že mám dobrou možnost srovnání. V drtivé většině poskytují dnes cestovky kvalitní cestovní a průvodcovské služby. Ale náš zájezd do Londýna (tentokrát se synem Robertem) byl dle mého soudu zcela bezkonkurenční. Samozřejmě, Londýn zůstane vždy Londýnem, ale jeho poznání Vaším prostřednictvím, s Vašimi jazykovými, geografickými a historickými znalostmi, pro mě zůstane neopakovatelným zážitkem. Po příjezdu do České republiky nebyl dostatečný prostor pro kompliment a poděkování. Jsem rád, že takové město jako Londýn jste nám zprostředkoval právě Vy a Vaše CK.
Ještě jednou díky. S úctou Víťa Škorpil"

Mgr. Šárka Purkyňová
"Dobrý den,
účast na zájezdu jsem získala díky výhře v OUP zdarma, a proto bych se mohla řídit příslovím "darovanému koni na zuby nehleď" a chválit, protože se to sluší. V tomto případě se však nemusím do pochvaly ani trochu nutit. Program vyhovoval, líbilo se mi, že jsme měli možnost výběru dle svých zájmů.
Osobně mě nejvíce potěšila příležitost navštívit palác Blenheim. Kromě poznávací hodnoty si zde člověk mohl vychutnat kontrast klidného venkova s rušným Londýnem.
Pan Richard Melichar je skvělý profesionál, prosím o předání pozdravu a poděkování za bezchybné průvodcovství.
Páni řidiči byli rovněž výborní.
Zdraví a hodně úspěchů přeje
Šárka Purkyňová"

Christ Church College, Oxford, Anglie